• +421 944 210 585
  • info@rpservice.sk
  • Po - Pia: 8.00 - 16.30 hod
  • Majerská 56, 821 07 Bratislava (areál ŠMAK)

Autoservis RP SERVICE predstavuje model silnej firmy, ktorej zamestnanci sú vedení k osobnému a individuálnemu prístupu ku každému zákazníkovi. Ponúkame Vám svoje dlhoročné skúsenosti so servisom a údržbou vozidiel. Cieľom nášho snaženia bol a vždy bude spokojný zákazník.

Poskytujeme servis osobných a úžitkových vozidiel všetkých typov a značiek. Hlavná špecializácia áut je Mercedes-Benz a VW Group. Profesionálna diagnostika vozidiel Mercedes-Benz a profesionálna diagnostika VW Group. Multiznačková diagnostika ostatných značiek vozidiel. Klampiarske, lakernícke a všetky mechanické pace na vozidlách, výmeny olejov, brzdových doštičiek a kotúčov, spojky, turba, podvzokových častí a elektronických dielov. Vykonávame montáž multimediálnych autorádií a parkovacích kamier, centrálneho zamykania a autoalármov a iných zabezpečovacích zariadení. Ďalej poskytujeme opravy alternátorov, štartérov, výmeny autobaterií a opravy elektroinštalácie.

Naša spoločnosť kladie veľký dôraz na spokojnosť klintov, ktorým ponúka nadštandrardné služby za štandardné ceny. Pevne veríme, že Vás naša ponuka zaujala. V prípade záujmu alebo akýchkoľvek orázok nás prosím neváhajte kontaktovať na uvedených telefónnych číslach.

RP SERVICE © Copyright 2024